Biologicals
Innovative protein-based and
cellular therapeutics
Drug discovery
Novel therapeutics to
tackle incurable diseases
Herbal medicines
Innovative natural products
with specific health effects

For the latest updates subscribe to our newsletter!
Name:

List of successful applications

[en] Karrier

A Pharmacoidea csapatában karriert építeni egyedülálló alkalom. Lehet?ség van a világ vezet? gyógyszeripari cégeivel együtt dolgozni, olyan kutatások és projektek része lenni amik az egész világra hatással vannak.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas feladatok;
  • Folyamatos szakmai fejl?dés;
  • Állandó kihívások;
  • Megfelel? technikai háttér;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Dinamikusan növekv? biotechnológiai cég nemzetközi és hazai K+F projektjeiben való részvétel;
  • Folyamatos együttm?ködés a világ vezet? gyógyszergyáraival és kutató központjaival.

Aktuális ajánlataink:

Szakembereknek - teljes munkaid?s ajánlatok

feladva: 2015-12-04

Kutató-fejleszt? biológus/biokémikus - Szeged

A munka során elvégzend? feladatok:

  • Biotechnológiai kutatócsapat gyógyszerfejlesztési kutatásaiban való részvétel;
  • Szövet és sejttenyésztés (önállóan);
  • Fehérje klónozás, in vitro modelltervezés (önállóan);
  • Szerkezet/aktivitás vizsgálatok önálló elvégzése.

Elvárások:

  • Sejttenyésztésben, fehérjeklónozásban és egyéb molekuláris biológiai/biokémiai metodikákban való rutinszint? jártasság;
  • Fels?fokú végzettség és labortapasztalat;
  • Felhasználói szint? számítógépes ismeretek;
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Innovatív, csapatjátékos és kommunikatív alkat;
  • Motivált, önálló munkavégzés;
  • Egyéni ötletek!!!

El?nyt jelent:

  • Szerves kémiai/biokémiai és szerkezet/aktivitás vizsgálatokban való jártasság

Az angol és magyar nyelv? fényképes önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címen várjuk: allas@pharmacoidea.eu

Pályakezd?knek - frissdiplomás pozíciók

Jelenleg nem hirdetünk ilyen pozíció
t.

Gyakornokoknak - tanulóknak szánt lehet?ségek

Jelenleg nem hirdetünk ilyen pozíciót.

Az aktuális lehet?ségekt?l függetlenül az alábbi címen örömmel fogadjuk az önéletrajzokat:
Email: allas@pharmacoidea.eu

Food for thought
High quality herbal remedies
for the health conscious costumers.