Gene therapy
New biopharmaceuticals and
innovative cellular therapeutics
Drug discovery
Novel therapeutics to
tackle incurable diseases
Functional foods
Innovative herbal products
with specific health effects
For the latest updates subscribe to our newsletter!
Name:

List of successful applications

[en] Karrier

A Pharmacoidea csapatában karriert építeni egyedülálló alkalom. Lehet?ség van a világ vezet? gyógyszeripari cégeivel együtt dolgozni, olyan kutatások és projektek része lenni amik az egész világra hatással vannak.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas feladatok;
  • Folyamatos szakmai fejl?dés;
  • Állandó kihívások;
  • Megfelel? technikai háttér;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Dinamikusan növekv? biotechnológiai cég nemzetközi és hazai K+F projektjeiben való részvétel;
  • Folyamatos együttm?ködés a világ vezet? gyógyszergyáraival és kutató központjaival.

Aktuális ajánlataink:

Szakembereknek - teljes munkaid?s ajánlatok

feladva: 2015-12-04

Kutató-fejleszt? biológus/biokémikus - Szeged

A munka során elvégzend? feladatok:

  • Biotechnológiai kutatócsapat gyógyszerfejlesztési kutatásaiban való részvétel;
  • Szövet és sejttenyésztés (önállóan);
  • Fehérje klónozás, in vitro modelltervezés (önállóan);
  • Szerkezet/aktivitás vizsgálatok önálló elvégzése.

Elvárások:

  • Sejttenyésztésben, fehérjeklónozásban és egyéb molekuláris biológiai/biokémiai metodikákban való rutinszint? jártasság;
  • Fels?fokú végzettség és labortapasztalat;
  • Felhasználói szint? számítógépes ismeretek;
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Innovatív, csapatjátékos és kommunikatív alkat;
  • Motivált, önálló munkavégzés;
  • Egyéni ötletek!!!

El?nyt jelent:

  • Szerves kémiai/biokémiai és szerkezet/aktivitás vizsgálatokban való jártasság

Az angol és magyar nyelv? fényképes önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címen várjuk: allas@pharmacoidea.eu

Pályakezd?knek - frissdiplomás pozíciók

Jelenleg nem hirdetünk ilyen pozíció
t.

Gyakornokoknak - tanulóknak szánt lehet?ségek

Jelenleg nem hirdetünk ilyen pozíciót.

Az aktuális lehet?ségekt?l függetlenül az alábbi címen örömmel fogadjuk az önéletrajzokat:
Email: allas@pharmacoidea.eu

Food for thought
High quality herbal remedies
for the health conscious costumers.